Oferta na własny biznes
Wózek gastronomiczny do sprzedaży Hot Doga.
W Bodex Gastro zakończysz swoje poszukiwania, bo stwierdzisz, że niska cena nie została okupiona mierna jakością sprzętu. Nasze usługi wykonujemy szybko, fachowo, profesjonalnie i za rozsądną cenę. Warto pozostać z nami, ponieważ jako stały klient zyskasz jeszcze więcej.

Wózek wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów - stal kwasoodporna, nierdzewna wysokogatunkowa Stainless: OH18N9, H17.

Wózki handlowe i gastronomiczne , które sprzedajemy są kompletnie wyposażone i przygotowane do sprzedaży hot dogów oraz dodatków i napojów.
Wózek do hot doga to:
  • łatwość w manewrowaniu i prowadzeniu
  • bezpieczeństwo w obsłudze
  • przystosowanie do cateringu w terenie
  • roczna gwarancja
Hot Dog Cart Hot dog hotdog Hot dog cartStoisko gastronomiczne
Standy to propozycja przede wszystkim dla tych, który chcą prowadzić swój biznes w galeriach handlowych, pasażach oraz wszelkiego rodzaju budynkach. Nie mamy ograniczeń co do ich wielkości i wyposażenia. Może to być wszelaki asortyment począwszy od hot-dogów, gotowanej kukurydzy, poprzez napoje, kawę czy nawet naleśniki, gorfy i lody. Konstrukcja standu wykonana jest z profili stalowych, zabudowa wykonana w całości z blachy nierdzewnej. Jako, że jesteśmy producentem standów istnieje możliwość zaprojektowania standu przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych potrzeb. Urządzenia gastronomiczne, akcesoria, dodatki, okleina zostaną przystosowane do miejsca oraz rodzaju artykułów, które bedą sprzedawane.
Hot Dog Stand Stand hotdog Hot dog stands


Hot dog bike - rower do sprzedaży hot dogów
Rower handlowy idealnie nadaje się do mobilnej sprzedaży. Dzięki wbudowanym kołom szybko się przemieszcza i umożliwia sprzedaż w różnych miejscach w bardzo krótkim czasie. Nasz rower handlowy jest wygodny i zwrotny, co ułatwia pracę sprzedawcy. Ponadto riksza jest łatwa w prowadzeniu, prosta w obsłudze, a co najważniejsze bezpieczna. Rower gastronomiczny do sprzedaży hot dogów na deptaku, w mieście, w parku, pod uczelnia, a nawet pod dyskoteką. Na rowerze można zamontować również inne urządzenia jak: naleśnikarka, gyros, grill, zaparzacz do herbaty lub ekspres do kawy.
Rower gastronomiczny:
  • łatwość w manewrowaniu i prowadzeniu
  • bezpieczny i łatwy w obsłudze
  • przystosowanie do mobilnego cateringu
  • roczna gwarancja
Hot Dog Stand hotdog Hot dog stands Stand

mała gastronomia, Kleine Gastronomie, Маленькая гастрономия, small gastronomy, pomysł na biznes, die Idee für eigenes Geschäft, Идея на собственнвй бизнес idea for a business. Wózek do hot-doga, Hot dog Wagen , Тележка для хот дога , Hot dog cart,wózek handlowy, der Gastronomiewagen, Гастрономическая тележка, commercial cart, rożna gazowe i elektryczne, Elektrischer-, Gas- Grill, Газовый и електричный вертел, broach gas and electric,gyros, Gyros, Гиросы. produkcja przyczep, die Produktion Anhänger, Производительство Прицепы trailers production, wózek do gotowanej kukurydzy, der Wagen für den gekochten Mais, cart to boiled corn, тележка для варёной кукурузы, Producent wózków do hot doga der Hersteller der Wagen für Hot Dog producer of carts to hot dog, Производитель тележков для хот дога